Letošní Ph.D. nábor je u konce

Ph.D. studiumVýzkum Datum vydání 22. 03. 2024 Délka čtení Čtení na 1 minutu

Přesně před týdnem skončil letošní Ph.D. nábor a nyní začíná nejdůležitější a nejtěžší rozhodnutí – vybrat úspěšné kandidáty. Celkem jsme letos obdrželi 169 přihlášek od uchazečů z 35 zemí světa. Takový zájem jsme upřímně nečekali a moc si toho vážíme.

Mezi uchazeči se našlo velké množství talentovaných studentů s výbornými studijními výsledky, o to těžší bude rozhodování, kdo z nich uspěje v rámci letošního výběrového řízení. Rádi bychom všechny uchazeče ujistili, že velmi pečlivě procházíme všechny životopisy a další zaslané podklady. Při výběru se rozhodujeme podle toho, kdo nejlépe odpovídá požadavkům na danou výzkumnou pozici a má největší šanci uspět v přijímacím řízení na doktorské studium na smluvních fakultách. Následující výběrového řízení je nyní v kompetenci  supervizorů jednotlivých Ph.D. témat.

Moc děkujeme všem, kteří jste nám zaslali svou přihlášku a přejeme Vám hodně štěstí ve výběrovém řízení. Těšíme se, až v našich řadách přivítáme některé z Vás.


Přehled jednotlivých zemí

Afghánistán, Ázerbájdžán, Bahrajn, Brazílie, Česká republika, Čína, Egypt,Etiopie, Ghana, Chorvatsko, Indie, Irák, Írán, Irsko, Itálie, Jihoafrická republika, Kolumbie, Kypr, Libanon, Libye, Malajsie, Mexiko, Nigérie, Omán, Pákistán, Palestina, Polsko, Rusko, Řecko, Spojené království, Srbsko, Sýrie, Španělsko, Turecko, Ukrajina