Postdoktorand/ka

ÚEM AV ČR hledá vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Postdoktorand/ka na Oddělení plasticity buněčného jádra.

Náplň práce

  • podíl na výzkumu raného vývoje savců v rámci společného projektu se zaměřením na roli jadérka v raných embryích (projekt č. 1) nebo na schopnost oprav DNA v oocytech a embryích (projet č. 2)
  • práce se zvířaty, reprodukční technologie in vitro, molekulární biologie a mikroskopické metody

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání biologického či příbuzného oboru (titul Ph.D.), dobrá znalost metod molekulární biologie
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilita, schopnost optimalizovat a navrhovat nové technologie
  • zkušenost s prací s oocyty a embryi savců – výhodou
  • osvědčení o odborné způsobilosti k navrhování pokusů a projektů pokusů podle §15e odst. 1 zákona č. 246/1992 Sb. – výhodou
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • znalost práce na PC

Nabízíme

  • plný úvazek
  • stabilní zázemí veřejné výzkumné instituce
  • zajímavou práci v akademickém prostředí v mezinárodní výzkumné skupině
  • pružnou pracovní dobu a podporu dalšího vzdělávání
  • mezinárodní spolupráce (s Francií, Švýcarskem nebo Polskem v závislosti na projektu)
  • vstřícnost vůči všem věkovým skupinám
  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů zdravotního volna při plném úvazku
  • stravenkový paušál
  • dostupnost areálové školky
  • pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení

Termín nástupu

  • ihned

Místo pracoviště

  • Praha 4 – Krč

Kontakt

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s krátkým motivačním dopisem. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

ÚEM AV ČR si vyhrazuje právo pozvat k osobnímu pohovoru či on-line pohovoru pouze vybrané kandidáty i právo žádného z kandidátů nevybrat.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do ÚEM AV ČR dáváte souhlas ke zpracování a uchování vašich osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.